Chytrá schránka – konec nechtěným reklamním emailům ve vaší schránce

Snažíte se vylepšit své bydlení a hledáte nové možnosti a technologie, které byste mohli využít? V tom případě jste již asi slyšeli o tepelných čerpadlech. Jestliže ne, měli byste si ihned získat dostatek informací.

www_kskpraha_cz_pages_pdf_2014-4-toshiba-estia_pdf
ilustrační foto: kskpraha.cz

Tepelná čerpadla jsou moderním způsobem vytápění i ohřevu vody. Tepelná čerpadla vzduch voda Toshiba čerpají potřebnou energii k vytápění z okolní přírody a jsou tak vysoce ekologická. Navíc je tento způsob vytápění a ohřevu vody mnohem levnější, než jiné cesty. Jedinou nevýhodou je vyšší pořizovací cena tepelných čerpadel, která se vám však vrátí během několika málo let. Další dobu pak budete už jenom šetřit.

Tepelná čerpadla jako druh vzduchotechniky Praha mají ještě celou řadu dalších výhod. Tak například jejich obsluha a údržba je velice snadná a zvládne ji prakticky každý. Samotná instalace tepelných čerpadel také není náročná. Vybrat si můžete z více variant – kromě typu vzduch voda existují ještě tepelná čerpadla vzduch vzduch, země voda atd. Poraďte se přímo u svého prodejce, který typ bude nejlepší právě pro vytápění vašeho domu. Tepelná čerpadla se používají k vytápění jak rodinných domů, tak i větších bytových domů. Jsou pak tedy úsporou ne pro jednu rodinu, ale třeba rovnou pro deset. Vyberte si tepelné čerpadlo od prověřené značky.

Česká společnost KSK Praha se věnuje právě prodeji značkových tepelných čerpadel Toshiba a Sinclair. Tato tepelná čerpadla patří podle nezávislých testů k těm nejlepším na trhu. Nyní společnost KSK Praha nabízí speciální prodejní akci – při koupi tepelného čerpadla vzduch voda získáte montáž čerpadla zcela zdarma. Jestliže skutečně zvažujete nákup tepelného čerpadla, měli byste této akce využít. Více informací nejen o tepelných čerpadlech najdete na internetové adrese www.kskpraha.cz/tepelna-cerpadla.html. Společnost KSK Praha se dále věnuje i klimatizacím nebo vzduchotechnice.

One Thought on “Chytrá schránka – konec nechtěným reklamním emailům ve vaší schránce

  1. Tomas on 11.2.2015 at 11:45 said:

    Užitečný článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation