Nechejte za sebe pracovat robotický vytírač

Robotický vysavač je na našem trhu již poměrně známá úklidová pomůcka, avšak o robotickém vytírači jste možná ještě neslyšeli. Co je to za přístroj a jak vám může usnadnit práci?

napuštění vodou robotického vytírače
Zdroj: z6mag.com, irobot scooba 390

Čistá podlaha bez námahy

Smyslem robotického vytírače je odstraňování nečistot na podlaze interiéru. Nejprve si přístroj uklizené místo předvysaje a poté začne pomocí desinfekčního prostředku podlahu důkladně čistit. Stejně jako robotický vysavač i vytírač pracuje zcela samostatně bez vaší pomoci. Můžete jej nechat pohybovat volně po pokoji a to bez obav, že by mu hrozil pád a jiné neštěstí, před kterým ho uchrání zabudované senzory.

Robotický vytírač není dokonalý

Jediné, co pro dokonale čistou podlahu musíte udělat vy, je překontrolování vyčištěných prostor, jelikož ani tento přístroj není zcela bezchybný. Co také není zrovna nejpříjemnější, je podstatně vyšší spotřeba vody, kterou pro úklid s vytíračem budeme potřebovat. Nejlépe si nevede ani průměrná výdrž tohoto přístroje, který se velmi rychle vybíjí a doba nabíjení je v poměru se skutečnou prací přístroje neúměrně vysoká.

Je tedy jen na vás, zda se rozhodnete do nového pomocníka do domácnosti investovat či nikoliv. Cena robotického vytírače totiž není zrovna malá a každý zájemce by tak měl před koupí dobře zvážit, jestli se mu pořízení vytírače skutečně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation