Příprava na velikonoční svátky

Plánujete jarní úklid a rádi byste nechali vyčistit také Vaši sedací soupravu či koberce v obývacím pokoji? Pozvěte si k Vám domů společnost Šachmat a zbavte se tak nezvaných hostů v podobě nejrůznějších roztočů.

Reference___Šachmat
ilustrační foto: meister-podlahy.cz

Společnost Šachmat Vám pomůže zbavit se také prachu.  S čištěním koberců Olomouc budete maximálně spokojeni. Veškeré služby společnosti Šachmat naleznete na této webové adrese www.sachmat.com/cisteni-kobercu/.

Firma Šachmat provádí čištění koberců i sedacích souprav pomocí extrakčního způsobu. Pod tímto pojmem je možné si představit mokré čištění, které společnost Šachmat uskutečňuje pomocí špičkových přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií. Celý proces čištění je velmi rychlý a kvalitní. Do pár hodin po čištění jsou koberce stejně jako sedací soupravy suché. Díky této přednosti je možné provést mokré čištění v jakémkoliv ročním období. Tak zvané mokré čištění sebou přináší řadu výhod.

Účinné čistící médium v kombinaci s extrakčním kartáčovým čištěním účinně odstraní všechny druhy nečistot i mastných skvrn. Dobře si umí poradit také s hloubkovou špínou. V případě, že doma máte nějakého domácího mazlíčka nebo trpíte alergiemi, je vhodné si nechat vyčistit koberce i čalounění alespoň jednou ročně.

Díky mokrému čištění mohou získat Vaše koberce vzhled, jako kdybyste si pořídili nové, neboť mokré čištění regeneruje vlasy. Mokré čištění je vhodné pro všechny materiály koberců i čalounění. Ke všem materiálům se chová velmi šetrně. Díky společnosti Šachmat budete prvotřídně připraveni na letošní velikonoční svátky i celé jarní období.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation