V čem jsou antistatické podlahy lepší

podlahy
ilustrační foto: tichylaminat.cz

Také sníte o krásných a kvalitních podlahách, kterými byste se mohli pochlubit všem návštěvám? Je pravdou, že kvalitní podlaha je skutečnou ozdobou každé místnosti. Dnešní moderní podlahy nabízí svým majitelům mnoho skvělých vlastností. Vybrat si tak můžete podlahu nejen podle vzhledu (barvy či vzoru) ale také podle dalších vlastností. Velmi žádané jsou například vysoce odolné podlahové krytiny, které vydrží i náraz nebo náročné používání například v komerčních prostorech. Oblíbené jsou rovněž podlahy, které je možné kombinovat s podlahovým topením. Před samotným výběrem konkrétního typu podlahy je tedy dobré si rozmyslet, co od ní požadujeme.

Slyšeli jste už o antistatické úpravě podlahových krytin? Antistatické podlahy vynikají skvělou elektrickou vodivostí. Nikdy tak nebudete mít problémy s nepříjemnými elektrostatickými výboji z podlahy. Dříve jste se s antistatickými podlahami mohli setkat zejména v průmyslových halách, u lékaře nebo laboratořích. Dnes je antistatická úprava podlah dostupná již naprosto pro každého. Informujte se u svého prodejce podlah, zda nabízí i antistatické podlahy. Upřednostňují je zejména majitelé domácích mazlíčku nebo rodiče malých dětí, které si rády hrají na podlaze.

Antistatické podlahy svým zákazníkům nabízí i společnost Meister podlahy. Kromě antistatické úpravy si můžete vybrat i speciální antibakteriální podlahy Meister. Meister podlahy je společnost, která dává přednost kvalitě před kvantitou. Můžete si tak být jistí, že s podlahami Meister budete stoprocentně spokojení. Vybrat si můžete z široké nabídky – v katalogu najdete podlahy laminátové, dřevěné, korkové, wood powder i linolea. V České republice nenajdete spolehlivějšího dodavatele podlahových krytin. Pro více informací navštivte internetovou adresu www.meister-podlahy.cz nebo kamennou prodejnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation