Velké povánoční výprodeje ve Firmě na zážitky

Blíží se narozeniny Vašeho partnera nebo jste neuspěla s vánočním dárkem u Vašich nejbližších a ráda byste to co nejdříve napravila? Nechejte se zlákat aktuální nabídkou na povánoční výprodeje. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete spoustu tipů na to, jakým dárkem udělat skutečnou radost.

Romantické okamžiky od Firmy na zážitky

Povánoční výprodeje svou oblíbené nejen díky svým nižším cenám, ale také stále kvůli bohaté nabídce. V portfoliu společnosti Firma na zážitky najdete celou řadu adrenalinových, gurmánských i pobytových zážitků. Díky povánočnímu výprodeji může být vstup do nového kalendářního roku mnohem veselejší, než se ještě pod vánočním stromečkem mohlo zdát. Vaší drahé polovičce můžete jako dárek k narozeninám darovat poukázku na spa s výhledem na Pražský hrad. Společně si budete moci odpočinout ve vířivce na netradičně umístěné terase. Přitom se budete moci kochat pohledem na Pražský hrad. Párům často schází dostatek času na společné chvíle, díky spa s výhledem na Pražský hrad si budete moci užít romantiku ve dvou. V hotelu The Emblem Hotel si budete moci od každodenních starostí odpočinout v sauně, páře, relaxační místnosti nebo malém fitness.

Darujte také univerzální poukázku jako dárek

Firma na zážitky umožňuje svým klientům darovat jejich nejbližším univerzální poukázky, s nimiž získá obdarovaný možnost vybrat si takový zážitek, který bude přesně odpovídat jeho vkusu. Dárkové poukázky obsahují zážitky z nejrůznějších sekcí. Koupit je můžete zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.Univerzální poukázky se pohybují v nejrůznějších cenových relacích a záleží pouze na Vás, kolik chcete do dárku investovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation