Nová koupelna jako vánoční dárek

Rozhodli jste se letos, že si k letošním Vánocům nechali zrekonstruovat koupelnu? Keramika Soukup Vám velmi ráda pomůže s výběrem potřebného sortimentu.

keramika soukup
ilustrační foto: keramikasoukup.cz

S dlažbou a obklady do koupelny od Keramiky Soukup můžete vytvořit skutečnou koupelnu snů, v níž se budete nejen rádi koupat, ale také, v níž budete rádi trávit Váš volný čas. Keramika Soukup dává na výběr každému skutečně široký výběr, pro který je typický různorodý styl i kvalita.Inspiraci pro Vaši rekonstrukci naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz, na níž naleznete veškerou nabídku Keramiky Soukup. Objednat si můžete, jak dlažbu od renomovaných světových architektů, jako je italský Marazzi, La Faenza či ABK. Také obklady španělského architekta Peronda, Saloni, Aparici a Apaviza disponuje tou nejvyšší kvalitou. Samozřejmě najdete v nabídkovém katalogu společnosti Keramika Soukup také české výrobce obkladů a dlažeb Lasselsberger – RAKO. Zboží Keramiky Soukup si oblíbíte už jen pro širokou nabídku barev a tvarů.

Potrpíte-li si na pastelové barvy, pak tou správnou volbou právě pro Vás budou obklady Ceramika Color Domenico. Jemně fialová barva dlažby do koupelny Vás přímo uhrane svou jemností. Použít ji můžete, jak v koupelnách bytů, tak v koupelnách rodinných domů. Obklady Domenico je zástupcem vysokolesklých bílých obkladů. Zejména ženy se nemohou vynadívat na jejich pastelovo fialovou kombinaci s šedou barvou. Keramika Modus Sabuni je kolekce s výraznou kresbou. Dejte možnost proniknout barvám do Vaší domácnosti a vytvořte si pohádkovou koupelnu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation