Bezpečná správa nemovitostí

Vlastníte nemovitost a máte pocit, jako kdyby starost o ni byla nad Vaše síly? Svěřte správu Vaší nemovitosti společnosti Parkers, která je skutečným odborníkem na správu bytových družstev a společenství vlastníků jednotek.

správa nemovitostí
ilustrační foto: svjonline.cz

Díky společnosti Parkers bude Váš majetek nejen ve správných rukou, ale Vy získáte také lepší přehled o dění ve Vaší nemovitosti. Se správou nemovitostí od Parkers budete maximálně spokojeni.

Společnost Parkers má své sídlo sice v hlavním městě České republiky, ale nabízí své služby také majitelům nemovitostí v jiných městech naší vlasti. V Praze služeb společnosti Parkers využívá například správa nemovitostí Praha 10. Jedná se přitom o domy na ulici Petrohradská, Oblouková nebo Vršovická. Správa majetku od společnosti Parkers je po celé České republice zajištěna prostřednictvím dálkové správy.

Tato služba v sobě zahrnuje vedení účetnictví, předpisy i vyúčtování záloh. Tuto online službu je možné si objednat u společnosti Parkers za velmi příznivou cenu od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. Se službou IFM 24 získáte nástroj pro sdílení informací ve Vašem společenství vlastníků jednotek, interaktivní nástěnku, diskusní fórum, sklad dokumentů i přehledné kontakty na vlastníky.

Více informací o této službě naleznete také na této webové adrese www.svjonline.cz. K výhodám spolupráce s naší společností patří nejen přehlednost veškerých činností ve Vašem majetku, ale také úspora v nákladech a efektivní hospodaření s finančními prostředky společenství vlastníků jednotek i bytových družstev. Těšit se můžete rovněž na osobní přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation